San Marino

San Marino’da Ters Ozmoz ve Su Arıtma 

San Marino, Avrupa’nın en küçük üçüncü eyaletidir (Papalik ve Monako’dan sonra). Kuzey-orta İtalya’da, Adriyatik Denizi yakınında, denize kıyısı olmayan, 61 kilometrekarelik bir yerleşim bölgesidir ve otuz üç bin kişilik bir nüfusa sahiptir. 

San Marino’nun dış politikası, üye olmamasına rağmen Avrupa Birliği’ninkiyle uyumludur; cumhuriyetteki sosyal ve politik eğilimler, daha büyük komşusu İtalya’yı yakından takip etmektedir. 

Başlıca çevre sorunları şunları içerir: Hava kirliliği ve kentleşme kırsal tarım alanlarını azaltır. 

Dünya Bankası, en az 80 ülkede su sıkıntısı olduğunu ve 2 milyar insanın temiz suya erişiminin olmadığını bildirdi. Daha da rahatsız edici olanı, Dünya Sağlık Örgütü’nün 1 milyar insanın sadece temel ihtiyaçlarını karşılayacak kadar suya sahip olmadığını, ne yazık ki birçok ülkede suyun kıt veya kirli olduğunu bildirdi. 

 Eralp Kimya, San Marino’nun su kaynaklarına dayalı çok çeşitli filtreleme ve ekonomik çözümler sunar. 

San Marino’nun ana su kaynakları şunlardır: 

  • Yüzey suyu, Ultrafiltrasyon Sistemleri, Acı Su  RO gibi farklı yöntemlerle arıtılabilen nehir, göl veya tatlı su sulak alanlarından gelen sudur. 
  • Yeraltı Suyu veya acı su,  Ters Ozmoz  Sistemleri,  Kimyasal Dozajlama,  UV Su  Sterilizatörleri kullanılarak arıtılabilen, toprak ve kaya “Sondaj kuyusu” boşluklarında bulunan sudandır. 
  • Sertliği yüksek veya kloru yüksek olabilen devlet su kaynağı,  Su Yumuşatma  Sistemleri , Medya Su Filtreleri ile arıtılabilir. 

San Marino’da Su Arıtma  

San Marino nüfusuna, bölgesinin çoğunda yüksek yaşam standardına öncülük eden genel olarak kaliteli su sağlanmıştır. Eralp Kimya, tüm sakinleri için ultra saf su sağlamak amacıyla San Marino’nun durumu iyi olmayan bölgelerinde su arıtma sistemleri üretir ve tedarik eder.
 

Eralp Kimya, Dünya Sağlık Örgütü gereksinimlerini karşılayan su arıtma sistemleri üretmektedir. 

Eralp Kimya, çeşitli uygulamalar ve endüstriler için küresel bir B2B su arıtma çözümleri sağlayıcısı olarak 20 yılı aşkın deneyime sahiptir, endüstriyel ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli ters ozmoz ve su arıtma sistemleri sunar. Eralp Kimya’nın mühendislik ve üretimdeki kapsamlı küresel deneyimi, çok çeşitli müşteri gereksinimlerini ve özelliklerini karşılamak için su arıtma ve ters ozmoz sistemlerini önceden tasarlamamıza ve özelleştirmemize olanak tanır.