Slovenya

Slovenya’da Ters Ozmoz ve Su Arıtma 

Slovenya, Orta Avrupa’nın güneyinde, Avusturya ve Hırvatistan arasında iki milyonluk bir ülkedir. 

Adriyatik’te kısa bir kıyı şeridi, İtalya ve Avusturya’ya bitişik bir dağlık dağ bölgesi (Julian Alpleri) ve doğuda çok sayıda nehir bulunan karışık dağlar ve vadiler içerir. 

  

Başlıca çevre sorunları şunları içerir: 

  • Evsel ve endüstriyel atıklarla kirlenmiş Sava Nehri
  • Kıyı sularının ağır metaller ve toksik kimyasallarla kirlenmesi
  • Koper yakınlarındaki hava kirliliğinden (metalurji ve kimya tesislerinden kaynaklanan) ve asit yağmurundan kaynaklanan orman hasarı

Slovenya’da Su Arıtma  

Eralp Kimya, Dünya Sağlık Örgütü gereksinimlerini karşılayan su arıtma sistemleri üretmektedir. Su arıtma sistemlerimizin sağladığı faydalardan bazıları, filtrasyon işleminin verimli kullanımı sayesinde enerji ve para tasarrufu sağlar. Bunlara ek olarak, geleneksel enerji kaynaklarına daha az talep olması nedeniyle çevre korunması sağlar.
 

Eralp Kimya, Dünya Sağlık Örgütü gereksinimlerini karşılayan su arıtma sistemleri üretmektedir. 

Eralp Kimya, çeşitli uygulamalar ve endüstriler için küresel bir B2B su arıtma çözümleri sağlayıcısı olarak 20 yılı aşkın deneyime sahiptir, endüstriyel ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli ters ozmoz ve su arıtma sistemleri sunar. Eralp Kimya’nın mühendislik ve üretimdeki kapsamlı küresel deneyimi, çok çeşitli müşteri gereksinimlerini ve özelliklerini karşılamak için su arıtma ve ters ozmoz sistemlerini önceden tasarlamamıza ve özelleştirmemize olanak tanır.